Etiket arşivi Başakşehir Tıkanık Açma

ileEvra Tesisat

Başakşehir Tıkanıklık Açma

Başakşehir Tıkanıklık Açma

Başakşehir Tıkanıklık Açma Başakşehir de faaliyet gösteren firmamız tıkanmış olan mutfak tuvalet, lavabo gibi giderleri nasıl açıyor. Bu konuya gelmeden önce müşterilerimiz kendi yöntemleriyle bu problemi çözmeye çalışıyor örneğin, karbonat ve sirke kullanarak tıkanıklığı açmaya çalışıyorlar ancak bunun çok etkili bir yöntem olmamakla beraber borulara da zarar verebilmektedir. Bu sebeple profesyonel ekip ve profesyonel cihazlardan yardım alınmalıdır.

Başakşehir Tıkanıklık Açma

Bizlerde gelişen teknolojisi sayesinde  Tesisat konusunda gelişen teknolojik ürünler kullanmaktayız.  Duvarlara ve yapılarınıza zarar vermemek için termal kameralar kullanmaktayız  Termal kemeri kullanmaktayız termal kamera ile tıkanan bölgeyi kolayca görebiliyor ve o  bölgeye müdahale ediyoruz.

Başakşehir Tıkanıklık Açma

 Tıkanıklıkta yaşanılan bazı problemler nelerdir?

Başakşehir Tıkanıklık Açma Öncelikli olarak en büyük problemlerinden birisi pis koku yaymasıdır ikincisi su gideri tıkalı olduğu için gitmeyecek ve geri geldiğinde çevredeki yerlere ıslatarak zarar verecektir. Bu gibi durumlarda, müşterilerimize önerimiz  Kesin kendileri müdahale etmesinler, bizim gibi profesyonel ekipten destek alsınlar. Bize 7 24 saat ulaşıp destek alabilirsiniz.
Call Now Button