Etiket arşivi Çatalca Tıkanık Açma

ileEvra Tesisat

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca Tıkanıklık Açma Evimizde en çok zamanı mutfakta veya banyoyu temizleyerek, geçiriyoruz, eğer buralardan kötü kokular geliyorsa mutfağınızdaki  Veya banyoda ki borularınızı tıkanmış olabilir.

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca Tıkanıklık Açma olarak biz ilk önce problemi tespit edip, ardından işleme başlıyoruz.  Zamanla birikmiş yağ tortularını kiri borulardan  Temizliyoruz ve tesisatınız daha güzel bir şey çalışmaya başlıyor koku gelmesi biter, temiz olur sağlığınız çok önemlidir, sağlığınızı riske atmayın.

Çatalca Tıkanıklık Açma

Bu işi uzmanına bırakın, aksi halde tesisatınızı da çok büyük zararlar verebilirsiniz. 20 yıllık tecrübemizle profesyonel makinalar ile ve tecrübeli elemanlarımızda bu işi yapıyoruz.

Çatalca Tıkanıklık Açma

Pimaş Temizliği Neden Önemlidir, Pimaşlar neden Tıkanır?

 Pimaş’larınızın temizliği tesisatınızın daha güzel çalışması için son derece önemlidir, suyu açık bıraktığınız zaman tıkanıklık sebebiyle, eviniz su dolabilir. Bu durum, hem evinize zarar verir hem sinirinizi bozabilir.  Daha öncede bahsettiğimiz gibi, yağlardan, yemek artıklarından veya zamanla oluşabilecek atıklardan kaynaklanabilir. Eğer bundan şüpheleniyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca Tıkanıklık Açma olarak gelip problemi tespit edip çözüme ulaştıralım.  Bizlere 7 24 ulaşabilirsiniz. Arayın sizleri bilgilendirelim randevu alabilirsiniz.
Call Now Button